drukuj pobierz list referencyjny pobierz opis realizacji czytaj całość poprzednie miasto następne miasto » « »

Złotoryja

 

 

rekomendacje

opis realizacji

efekt

" Jestem zadowolony z efektu Kompleksowej Usługi. Zmieniła ona obraz starej części naszego miasta oraz wprowadziła do niego kolor i naturę .Dodatkowo uważam, iż warto inwestować w takie rozwiązania ponieważ tak naprawdę gminy nie mają odpowiednich struktur, które równie profesjonalnie mogłyby przygotować ukwiecenia miejskie. "

Ireneusz Żurawski
Burmistrza Złotoryi

4 czerwca 2012 r. wzdłuż głównej ulicy w mieście pojawiło się 38 wiszących konstrukcji kwietnikowych model W600. Obsadzono je kompozycją składającą się z surfinii kremowej i purpurowej z dodatkiem jasnych liści ipomea. Dodatkowo władze miasta zdecydowały się również na dwie największe stojące wieże kwiatowe H2400, cztery mniejsze kaskadowe konstrukcje kwietnikowe model H1200, dwa „kwieciste kopce” z modelu H750 oraz osiem skrzynek Atech A1000, które ukwiecono surfinią bordową, pelargonią liliową z dodatkiem ipomea.

  Złotoryja   Złotoryja   Złotoryja
  Złotoryja   Złotoryja   Złotoryja

realizacja

  Złotoryja   Złotoryja   Złotoryja
  Złotoryja   Złotoryja   Złotoryja

Kompleksowa Usługa

to oferta podzielona na cztery etapy: projektowy, pielęgnacyjny, wykonawczy i serwisowy. Na każdym z nich zapewnimy Ci pełną kontrolę nad wykonywanymi pracami, jednocześnie oferując merytoryczną pomoc naszych architektów, projektantów oraz ogrodników. Zwieńczeniem tego procesu jest natychmiastowy efekt, na który gwarancję otrzymasz już w pierwszym etapie.
tel. +48 68 455 62 69
fax. +48 68 359 41 52
e-mail: info@terra-pl.eu