drukuj pobierz list referencyjny pobierz opis realizacji czytaj całość poprzednie miasto następne miasto » « »

Żary

 

 

rekomendacje

opis realizacji

efekt

" Dzięki produktom firmy Terra otrzymaliśmy całkowitą zmianę charakteru Rynku Miejskiego w Żarach poprzez ocieplenie i rozbarwienie jego wizerunku. Oferta była dostosowana bezpośrednio do potrzeb miasta oraz naszych wymagań, zaś cała realizacja przebiegła wzorowo i terminowo"

Franciszek Dendewicz
Dyrektor Miejskiego Ośrodeka Sportu i Rekreacji w Żarach

Wizytówką każdego miasta powinien być ratusz jak i jego najbliższa okolica, czyli rynek. Włodarze Żar w ramach Kompleksowej Usługi zdecydowali się ukwiecić tą część miasta kaskadowymi wieżami kwiatowymi. W zaledwie kilka godzin z szarego, mało interesującego miejsca stworzona idealną, tętniącą naturalnym życiem miejską przestrzeń. Taki rynek stanie się doskonałym, kluczowym miejscem spotkań dla mieszkańców, przyciągnie inwestorów, a co najważniejsze zostanie na długo największą dumą miasta.

  Żary   Żary   Żary
  Żary   Żary   Żary

realizacja

  Żary   Żary   Żary
  Żary   Żary   Żary

Kompleksowa Usługa

to oferta podzielona na cztery etapy: projektowy, pielęgnacyjny, wykonawczy i serwisowy. Na każdym z nich zapewnimy Ci pełną kontrolę nad wykonywanymi pracami, jednocześnie oferując merytoryczną pomoc naszych architektów, projektantów oraz ogrodników. Zwieńczeniem tego procesu jest natychmiastowy efekt, na który gwarancję otrzymasz już w pierwszym etapie.
tel. +48 68 455 62 69
fax. +48 68 359 41 52
e-mail: info@terra-pl.eu