drukuj pobierz list referencyjny pobierz opis realizacji czytaj całość poprzednie miasto następne miasto » « »

Wąsosz

 

 

rekomendacje

opis realizacji

efekt

" Co tu dużo mówić efekt jest niesamowity, konstrukcje są idealnie przygotowane i ukwiecone. Dzięki Kompleksowej Usłudze otrzymaliśmy nie tylko doradztwo, dokumentację zdjęciową ze szklarni, gdzie konstrukcje były ukwiecane oraz stały kontakt z firmą, ale również, a może przede wszystkim poczucie, że jesteśmy traktowani, jako bardzo poważny kontrahent, partner i to niezależnie od wielkości zamówienia. "

Marcin Koziński
Zastępca Burmistrza Wąsosza

W związku z planowaną rewitalizacją Starego Miasta 30 maja 2012 roku na rynku w Wąsoszu pojawiły się efektowne kaskadowe konstrukcje kwietnikowe. Z bogatej gamy wariantów ukwieceń władze miasta zdecydowały się na zakup 7 ukwieconych kwietników (3x H2400, 1x H750 i 3x H1200) oraz dwóch mis kwiatowych SIFuS580/2. Kompozycje kwiatowe składały się z różnokolorowych surfinii, które skutecznie ożywiły miejską przestrzeń.

  Wąsosz   Wąsosz   Wąsosz
  Wąsosz   Wąsosz   Wąsosz

realizacja

  Wąsosz   Wąsosz   Wąsosz
  Wąsosz   Wąsosz   Wąsosz

Kompleksowa Usługa

to oferta podzielona na cztery etapy: projektowy, pielęgnacyjny, wykonawczy i serwisowy. Na każdym z nich zapewnimy Ci pełną kontrolę nad wykonywanymi pracami, jednocześnie oferując merytoryczną pomoc naszych architektów, projektantów oraz ogrodników. Zwieńczeniem tego procesu jest natychmiastowy efekt, na który gwarancję otrzymasz już w pierwszym etapie.
tel. +48 68 455 62 69
fax. +48 68 359 41 52
e-mail: info@terra-pl.eu