drukuj pobierz list referencyjny pobierz opis realizacji czytaj całość poprzednie miasto następne miasto » « »

Trzebnica

 

 

rekomendacje

opis realizacji

efekt

" Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością efektu, który potwierdza słuszność naszej decyzji o powierzeniu właśnie Państwa firmie – usługi ukwiecenie. Niewątpliwie największym atutem Kompleksowej Usługi jest gwarantowany efekt, który można podziwiać natychmiast po zamontowaniu wież kwiatowych. Wiemy, że roślinny były przygotowane przez fachowców, do nas trafiły już w pełni ukwiecone i wypielęgnowane. "

Jerzy Trela
Zastępca Burmistrza Trzebnicy

Trzebnica jest miejscem spokoju i odpoczynku wśród malowniczych wzgórz i lasów. 30 maja 2012 r. dzięki produktom Terra® miasto stało się jeszcze bardziej urokliwe. W ramach projektu miejski rynek został zagospodarowany 15 wiszącymi konstrukcjami kaskadowymi na lampy – W600 oraz 4 wieżami kwiatowymi H750 i H1200. Do ukwiecenia konstrukcji wybrano połączenie czerwonej, białej oraz burgundowej surfinii. W wiszących kwietników zastosowano kompozycję składającą się z: surfinii kremowej w połączeniu z purpurową i liśćmi impomea.

  Trzebnica   Trzebnica   Trzebnica
  Trzebnica   Trzebnica   Trzebnica

realizacja

  Trzebnica   Trzebnica   Trzebnica
  Trzebnica   Trzebnica   Trzebnica

Kompleksowa Usługa

to oferta podzielona na cztery etapy: projektowy, pielęgnacyjny, wykonawczy i serwisowy. Na każdym z nich zapewnimy Ci pełną kontrolę nad wykonywanymi pracami, jednocześnie oferując merytoryczną pomoc naszych architektów, projektantów oraz ogrodników. Zwieńczeniem tego procesu jest natychmiastowy efekt, na który gwarancję otrzymasz już w pierwszym etapie.
tel. +48 68 455 62 69
fax. +48 68 359 41 52
e-mail: info@terra-pl.eu