drukuj pobierz list referencyjny pobierz opis realizacji czytaj całość poprzednie miasto następne miasto » « »

Świebodzin

 

 

rekomendacje

opis realizacji

efekt

"Nie ukrywam, że mieliśmy duże oczekiwania, ale mam wrażenie, że otrzymaliśmy więcej niż chcieliśmy. Efekt wizualny przerósł nasze najśmielsze oczekiwania oczywiście w tym dobrym słowa znaczeniu. Podsumowując efekty naszej współpracy, muszę stwierdzić, że jestem niezwykle zadowolony z efektów Kompleksowej Usługi. Widać tu rzetelność i profesjonalizm, za czym idzie wysoka jakość kompozycji, które możemy podziwiać na rynku."

Krzysztof Tomalak
Zastępca Burmistrza Świebodzina

23 maja 2012 r. w Świebodzinie pojawiło się 28 nowych wiszących kaskadowych konstrukcji kwietnikowych W600. Kwietniki obsadzono kompozycją kremowej i purpurowej surfinii, która w towarzystwie zielonych liści ipomoei skutecznie ożywiła okolicę.
Zaproponowany szereg rozwiązań był odpowiedzią na wiele problemów, z którymi przy wcześniejszych realizacjach borykały się władze miasta. Zwieńczeniem prac był gwarantowany w umowie efekt, widoczny natychmiast po realizacji.

  Świebodzin   Świebodzin   Świebodzin
  Świebodzin   Świebodzin   Świebodzin

realizacja

  Świebodzin   Świebodzin   Świebodzin
  Świebodzin   Świebodzin   Świebodzin

Kompleksowa Usługa

to oferta podzielona na cztery etapy: projektowy, pielęgnacyjny, wykonawczy i serwisowy. Na każdym z nich zapewnimy Ci pełną kontrolę nad wykonywanymi pracami, jednocześnie oferując merytoryczną pomoc naszych architektów, projektantów oraz ogrodników. Zwieńczeniem tego procesu jest natychmiastowy efekt, na który gwarancję otrzymasz już w pierwszym etapie.
tel. +48 68 455 62 69
fax. +48 68 359 41 52
e-mail: info@terra-pl.eu