drukuj pobierz list referencyjny pobierz opis realizacji czytaj całość poprzednie miasto następne miasto » « »

Polanica Zdrój

 

 

rekomendacje

opis realizacji

efekt

" Dzięki Kompleksowej Usłudze uzyskaliśmy natychmiastową poprawę wizerunku ulicy Zdrojowej w Polanicy-Zdroju. Współpraca z firmą Terra przebiegła wzorowo, a jej przedstawiciele dostosowali swoją ofertę do naszych wymagań. Na każdym etapie realizacji byliśmy informowani o wszystkich szczegółach a cały proces ukwiecenia odbył się bezproblemowo i na korzystnych dla nas warunkach."

Katarzyna Rybacka
Inspektor d/s Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej w Polanicy-Zdroju

01.06.2011 r. w ciągu zaledwie kilku godzin przy pomocy wiszących konstrukcji W600 oraz skrzynek kwiatowych Atech, udało się uzyskać natychmiastową poprawę wizerunku ulicy Zdrojowej w Polanicy-Zdroju. Zastosowany materiał roślinny – czerwona pelargonia oraz glechoma, idealnie wkomponowały się w szarą scenerię miejską, dodając jej ciepła i nowoczesności.

  Polanica Zdrój   Polanica Zdrój   Polanica Zdrój
  Polanica Zdrój   Polanica Zdrój   Polanica Zdrój

realizacja

  Polanica Zdrój   Polanica Zdrój   Polanica Zdrój
  Polanica Zdrój   Polanica Zdrój   Polanica Zdrój

Kompleksowa Usługa

s
to oferta podzielona na cztery etapy: projektowy, pielęgnacyjny, wykonawczy i serwisowy. Na każdym z nich zapewnimy Ci pełną kontrolę nad wykonywanymi pracami, jednocześnie oferując merytoryczną pomoc naszych architektów, projektantów oraz ogrodników. Zwieńczeniem tego procesu jest natychmiastowy efekt, na który gwarancję otrzymasz już w pierwszym etapie.
tel. +48 68 455 62 69
fax. +48 68 359 41 52
e-mail: info@terra-pl.eu