drukuj pobierz list referencyjny pobierz opis realizacji czytaj całość poprzednie miasto następne miasto »; « »

Lubsko

 

 

rekomendacje

opis realizacji

efekt

" Na początku miasto wyglądało ponuro, szaro w efekcie bardzo brzydko. W tej chwili, przy współpracy z firmą Terra wprowadziliśmy nowe, piękne kwietniki w centrum, które cieszą się pozytywną opinią mieszkańców. To jest początek drogi, ponieważ marzy nam się aby kwiaty były w każdych miejscach, w których poruszają się ludzie, także jest to początek, który idzie ku dobremu..."

Bogdan Bakalarz
Burmistrz Lubska

Zastosowanie produktów Terra® oraz odpowiedni dobór kwiatów sprawiły, że w kilka godzin, dotąd zamknięty w ścianach kamienic obszar, nabrał nieoczekiwanie nowego, świeżego wyglądu i charakteru. W Lubsku dzięki Kompleksowej Usłudze pojawiły się kaskadowe konstrukcje kwiatowe - wieże kwiatowe, złożone z kilku rodzajów kwiatów. Dzięki kwiatom deptak stał się, prócz przelotowego ciągu pieszego, także ważnym miejscem kojarzonym z relaksem, odpoczynkiem, ale co najważniejsze największą dumą miasta.

  Lubsko   Lubsko   Lubsko
  Lubsko   Lubsko   Lubsko

realizacja

  Lubsko   Lubsko   Lubsko
  Lubsko   Lubsko   Lubsko

Kompleksowa Usługa

to oferta podzielona na cztery etapy: projektowy, pielęgnacyjny, wykonawczy i serwisowy. Na każdym z nich zapewnimy Ci pełną kontrolę nad wykonywanymi pracami, jednocześnie oferując merytoryczną pomoc naszych architektów, projektantów oraz ogrodników. Zwieńczeniem tego procesu jest natychmiastowy efekt, na który gwarancję otrzymasz już w pierwszym etapie.
tel. +48 68 455 62 69
fax. +48 68 359 41 52
e-mail: info@terra-pl.eu