drukuj pobierz list referencyjny pobierz opis realizacji czytaj całość poprzednie miasto następne miasto » « »

Łódź

 

 

rekomendacje

opis realizacji

efekt

" Zieleń to jeden z elementów podnoszących walory estetyczne przestrzeni miejskiej. Rozwiązanie dostarczone przez firmę Terra wygląda pięknie i cieszy oko mieszkańców i turystów. Przekłada się to na postrzeganie Piotrkowskiej i całego miasta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. "

Dariusz Joński
wiceprezydent Łodzi

Wiosną 2010 r. w ramach Kompleksowej Usługi firmy Terra® na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi zawieszono na 150 latarniach wiszące konstrukcji kwietnikowych W600. Kwietniki obsadzono kompozycją kremowej i purpurowej surfinii, która w towarzystwie zielonych liści ipomoei skutecznie ożywiła najdłuższa ulicę w Polsce. Fantastyczny końcowy rezultat docenili nie tylko mieszkańcy Łodzi! Ulica Piotrowska ukwiecona przez firmę Terra®, w 2011 r. zwyciężyła w plebiscycie „Patrzcie, Polska! Wybieramy naszą wizytówkę na Street View”.

  Łódź   Łódź   Łódź
  Łódź   Łódź   Łódź

realizacja

  Łódź   Łódź   Łódź
  Łódź   Łódź   Łódź

Kompleksowa Usługa

to oferta podzielona na cztery etapy: projektowy, pielęgnacyjny, wykonawczy i serwisowy. Na każdym z nich zapewnimy Ci pełną kontrolę nad wykonywanymi pracami, jednocześnie oferując merytoryczną pomoc naszych architektów, projektantów oraz ogrodników. Zwieńczeniem tego procesu jest natychmiastowy efekt, na który gwarancję otrzymasz już w pierwszym etapie.
tel. +48 68 455 62 69
fax. +48 68 359 41 52
e-mail: info@terra-pl.eu